Destek Hattı:

0 212 509 92 21

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

TUĞRA V.I.P ŞİRKETLER GRUBU LTD. ŞTİ. İSTANBUL

Tüm  gelişmiş ekonomilerin yer aldığı temel  prensibi halini almış olan özel güvenlik kuruluşları  1990 lı yılarda yurdumuzda yerini almaya başlamış, günümüze kadar gelişerek devam etmektedir.  

10.06.2004 tarihinde 5188 sayılı özel güvenlik  hizmetlerine  dair kanun yasallaşması ile birlikte kaliteli hizmeti, profesyonelce çalışmayı  ilke edinmiş olan firmamızın önü açılmış, Güvenlik sektöründe eğitimli, Bilgili Yeterli  Donanımlara sahip doğruluğu dürüstlüğü, insancıl yaklaşımları kendine prensip edinmiş Yönetim  Kurulu ve Çalışan Kadrosuyla Türkiye'mizin bütün  illerinde Özel Güvenlik Hizmetini verbilecek şekilde yapılanmıştır. 

TUĞRA V.I.P ŞİRKETLER GRUBU LTD. ŞTİ. İşveren firmaların öncelikle can ve mal güvenliğini korumak, İş veren firmalar kaliteli hizmeti sunmak, İş yerinin Yangın, Sabotaj, Hırsızlık v.s. olaylardan korunmasını  sağlamak ve işverene planların hazırlanmasında yardımcı olmak. Çalışan personelinin  tüm sosyal haklarını korumak, Çalışan personelin moral ve motivasyonunu daima yüksek tutmak.

Tüm personelin Eğitimlerini sürekli geliştirerek en üst seviyede tutmak, Teknolojik  gelişimleri yakından takip ederek kaliteyi sürekli  iyileştirmek, Şirket Politikasında "Kalite belirlenen standartlarda İstenen özelliklere uygun hizmet vererek , müşteri  memnuniyetini  sağlamak olarak tanımlar.

Dolayısıyla TUĞRA V.I.P ŞİRKETLER GRUBU LTD. ŞTİ. Kaliteyi gerçekleştirmek için piyasaya sunduğu Hizmeti, en ekonomik biçimde, Yasa ve Standartlara uygun ve istenilen hizmeti zamanında yapmayı hedefler. 

Kalite Yönetim Sisteminde TS EN İSO 9001  standardını esas olarak; Güvenlik ve Fiziki Gözetim  Hizmetleri,  Yönlendirme ve Yol Gösterme Hizmetleri, gibi alanlarda modern ekipmanlar kullanmak suretiyle, adı geçen hizmetleri en verimli şekilde yapmayı  taahhüt  eder.

Profesyonel ve yeterli eğitim donanımına sahip kadrosu  ile , 365 gün 24 saat aralıksız hizmet veren kuruluşumuz, koşulsuz müşteri  memnuniyetini  temel ilke  ederek ve  faaliyetlerini   bu çerçevede sürdürerek. Yasaların çizdiği sınırlar içerisinde kişi, kurum ve kuruluşlara profesyonelce hizmet etmenin haklı gururunu ve mutluluğunu yaşamaktadır.

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.